I Ty możesz pomóc w walce z SARS-CoV-2

I Ty możesz pomóc w walce z Pandemią nie wychodząc z domu, wystarczy, że udostępnisz moc obliczeniową swojego komputera.

Jeśli chcecie pomóc w walce z SARS-CoV-2  poprzez udostępnienie swoich zasobów wystarczy, pobrać i uruchomić specjalny program ze strony internetowej projektu Folding@home – nic więcej nie musicie robić.

Gdy już zainstalujecie i uruchomicie aplikację to wasz komputer podłączy się do bazy obliczeniowej, która ma służyć do badań nad SARS-CoV-2.

Jeśli podejmiecie decyzję o instalacji, to aplikacja nie będzie obciążać Waszego komputera w trakcie pracy. W momencie wykrycia działania, nastąpi odłączenie od sieci i będziecie mogli korzystać z sprzętu tak, jak dotychczas. Możecie wybrać wariant spośród trzech trybów pracy, z czego w tym maksymalnym wszystko zostaje wykorzystane na 100%, a w minimalnym tylko 40%.

https://www.youtube.com/watch?v=-IA6h38ZBB4 z tego filmu dowiedziałem się o projekcie i w tej drużynie chcę grać UNB Team: #247734 🙂 Zapraszam!

Jak dołączyć do drużyny? Gdy już uruchomicie aplikację wystarczy nacisnąć Change Identity (zielona ramka) i podać numer Teamu (drużyny) a następnie klikniecie Save

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.